خودروبر منجیل

خودروبر منجیل

09112463050

کامیون حمل اتومبیل رودبار

خودروبر ماشینی برای حمل خودرو های لوکس و اسیب دیده است.منجیل شهری است که در شمال ایران و در استان گیلان واقع شده‌است. این شهر یکی از پرجمعیت ترین شهر شهرستان رودبار است.
شهر منجیل در مجاورت سه استان زنجان، قزوین و گیلان، یکی از شهرهای هفت‌گانهٔ شهرستان رودبار در کشور ایران است و مرکز تجاری شهرستان رودبار استان گیلان شناخته می‌شود.

این شهر یکی از جاذبه های استان گیلان می باشد و هرساله شاهد سفرهای زیادی به این شهر هستیم بنابراین مسافرت به این شهر زیاد می باشد.
لذا مسافران زیادی به این شهر می آیند که با خودروی خود به این شهر وارد می شوند.
همانطور که خودمان آگاهی داریم ممکن است ماشینتان در طول رانندگی و در جاده آسیب ببیند ولی شما نگران نباشید .
یکی از خدماتی که خودروبر منجیل انجام میدهد تعمیر و رسیدگی به ماشین شما می باشد بنابراین اگر خودرویتان معیوب شد و شما در جاده ماندید دیگر نگران چیزی نباشید .
خودروبر رودبار یکی از خدماتش این است که خودروی شما را حمل نموده و به مکان مناسبی و یا تعمیرگاه برساند.
خودروبر منجیل به دو صورت برون شهری و درون شهری فعالیت میکند .
بدین ترتیب که خودروی شما را در منطقه منجیل به مقصد برساند که درون شهری می باشد و یا در خارج ازشهر منجیل که این برون شهری می باشد.
خودرو بر
خودروبر یک نوع تجهیزات حمل و نقل است که معمولاً برای جابجایی وسایل نقلیه و بارهای سنگین به کار می‌رود. خودروبرها از دو بخش تشکیل شده‌اند، شاسی که بر روی آن چرخ‌ها و سیستم تعلیق قرار دارد و بخش باری که برای حمل بار استفاده می‌شود. خودروبرها به دلیل این که دارای بستر باری بزرگتری نسبت به خودروهای سواری هستند، برای حمل و جابجایی بارهای سنگین و حجیم که با خودروهای سواری جابجا نمی‌شوند به کار می‌روند.
مراحل حمل خودرو با خودروبر:

انتخاب خودروبر: برای انتخاب خودروبر مناسب، باید به وزن، ارتفاع و طول خودرویی که قصد جابجایی آن را دارید توجه کنید. همچنین، باید مطمئن شوید که خودروبر انتخابی دارای مجوز لازم برای حمل خودروهاست.

آماده‌سازی خودرو: برای حمل خودرو با خودروبر، باید خودرو را آماده کرد. این شامل جمع‌آوری همه اسناد و مدارک مربوط به خودرو، تخلیه سوخت اضافی، تخلیه باتری و حذف هرگونه بار اضافی از خودرو است.

بارگیری خودرو: پس از آماده‌سازی خودرو، باید آن را روی خودروبر قرار داد. در این مرحله، باید با دقت خودرو را روی بستر باری خودروبر قرار داده و به سیم‌بندی خودرو با استفاده از روبان‌های مخصوص خودروبر پرداخت.

حمل خودرو: پس از بارگیری خودرو، می‌توانید با استفاده از خودروبر، خودرو را به مقصد حمل کنید. در این مرحله، باید با دقت از رانندگی ایمن و با رعایت قوانین رانندگی پیروی کنید تا خودروی مورد نظر آسیب نبیند.

تخلیه خودرو: پس از رسیدن به مقصد، باید خودرو را با دقت از خودروبر تخلیه کنید.

خدمات خودرو بر منجیل
خودروبرها برای حمل و جابجایی بارهای سنگین و حجیم به کار می‌روند و به دلیل بزرگ بودن بستر باری و وزن بالای خود، نیاز به خدمات و تعمیرات منظم دارند تا به خوبی عمل کنند و در امان باشند. برخی از خدمات و تعمیراتی که باید برای خودروبرها انجام شود عبارتند از:
1- حمل خودرو های آسیب دیده
2- حمل خودرو های لوکس و لاکچری
3- تضمین سالم رسیدن ماشین به مقصد
4-حمل خودرو به صورت شبانه روزی

حمل خودرو با خودروبر
حمل خودرو با استفاده از خودروبر یکی از راحت‌ترین و ایمن‌ترین روش‌های جابجایی خودروهاست. خودروبرها برای حمل خودروها و وسایل نقلیه‌ای با ارتفاع بالا و وزن سنگین طراحی شده‌اند. در این راهنما، به بررسی مراحل حمل خودرو با استفاده از خودروبر، نکاتی که باید در نظر گرفته شود و هزینه‌های مربوط به این روش جابجایی خودروها خواهیم پرداخت.

نکات مهم:

برای حمل خودرو با خودروبر ، باید با سایز و اندازه‌ی خودروبر و خودروی خود آشنا باشید تا بتوانید مطمئن شوید که خودروی شما به طور ایمن جابجا می‌شود.

باید مطمئن شوید که خودروبر انتخابی دارای مجوز لازم برای حمل خودروها است.

برای جلوگیری از هرگونه آسیب به خودرو، باید خودرو را به دقت سیم‌بندی کنید و مطمئن شوید که روبان‌ها به صورت صحیحی روی خودرو قرار گرفته‌اند. خودروبر منجیل با استفاده از نکات ایمنی مراقب سالم رسیدن ماشین شما است.

برای جابجایی خودروها با خودروبر، باید با دقت از رانندگی ایمن و با رعایت قوانین رانندگی پیروی کرد.

قبل از انجام هرگونه تعمیر و نگهداری، باید خودرو را از خودروبر تخلیه کنید.


در کل، حمل خودرو با خودروبر منجیل یکی از راحت‌ترین و ایمن‌ترین روش‌های جابجایی خودروهاست. با رعایت نکاتی که در این راهنما ذکر شد، می‌توانید خودروی خود را با خیال راحت با استفاده از خودروبر به مقصد برسانید.
خودرو بر منجیل با دقت تمام همه ی نکات مورد نظر را رعایت کرده و سالم رسیدن ماشین شما به مقصد را تضمین میکند.Loader